Lehed

esmaspäev, 11. jaanuar 2016

"Õed sõgedad"

Tegemist on komöödiaga, mis räägib kahest õest, kes on ajapikku võõrdunud.
Üks õde on natukene segane ja vastutustundetu ning teine üleliia muretsev ning kõige eest alati hoolitsenud. Üks ei taha suureks kasvada, teine on liiga täiskasvanulik.
Tahumatute preilide suust kostub nalju ja sõnavõtte, mis panevad punastama ja kõrvu katma.
Nüüd saavad pöörased õed lapsepõlve kodu müümise tõttu uuesti kokku, et oma tuba kraamida ja vajalikud asjad välja sorteerida.
Sorteerimise käigus tulevad meelde head mälestused ja vanema õe õhutusel jääb noorem õde nõusse, et tuleb maha pidada viimane vinge pidu. Nad polnud vanemate kodu müümise otsusega päri ning trotsist uute ostjate vastu korraldatakse võimas pidu.
Külla kutsutakse endised klassikaaslased ning kui algul on pidu väga mannetu, siis lõpuks väljub see igasuguse kontrolli alt.

No naerda sai ikka korralikult, üle tüki aja üks parimaid komöödiaid. Mõne koha peal ei saanud naeru enam kuidagi pidama. Lihtsalt nii naljakas oli. :)
Preilid olid parajalt ropu sõnavärgiga, mis ei kukkunud alati just hästi välja ning juhtus, et tagajärjeks oli häbenevad pilgud.
Film oli maru naljakas, aga samas meeldis kuidas õed panid seljad kokku ja tegutsesid koos nagu nad seda vanasti olid teinud. Nad olid taas õed, kes nad noorena olid olnud - hullude pidude sõgedad õed. Väärtused loksusid uuesti paika ning nad mõistsid, et see maja mida nad nii kiivalt alles tahtsid hoida, ei sümboliseeri seda, kes nad on ja neid kui peret, vaid et nad ise on perekond.
Koos on õed võitmatu duo.

Kes pole veel käinud, minge kaege üle ja ma usun, et ei pea pettuma. Pea 2 tundi nalja ja naeru. :)


Hinne: Hindan 5 tärni süsteemis

Sõgedad õed saaaavad... Trummipõrin ★★★★★


Foto SIIT


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar