Lehed

laupäev, 6. veebruar 2016

"50 musta varjundit"

Kui viimati kinos käisime, siis nägime, et kinno on varsti see film tulemas.
Arutasime, et võiks vaatama minna, mida need mustad varjundid endast kujutavad ja äkki on hea film.
"50 halli varjundit" käisime vaatamas ja meile väga meeldis. Mulle muidugi rohkem. :)
Vahemärkus: "50 halli varjundit" oli raamatuna tegelikult palju põnevam. Loogiline ka, raamatus saab palju detailsem olla, film kokku tõmmatud.

Kuid tulen tagasi mustade varjundite juurde.
Mis ma oskan siis öelda.. Ma ei läinud kinno suurte lootustega näha midagi VÄGA head, kuid ma lootsin siiski nauditavat filmi. Hallid varjundid olid ju head, mustad peavad siis ka ju olema?!
Aga... Olgu, filmis oli ka kohti, kus sai naerda, kuid üldiselt oli ikka julmalt üle parodeeritud. No ikka väga üle võlli.
Kui tavaliselt paroodiafilmid on kompott erinevatest filmidest, siis see keskendus ainult ühele ning nämmutasid selle nii ära, et lõpuks polnud enam ükski koht naeratust tekitav. Lausa labaseks muutusid "naljad".
Kaarel jäi isegi tukkuma vahepeal. See peaks juba kõik ära ütlema. :)

Saalist lahkusin emotsiooniga: "Möh?! Mida ma just vaatasin?"

Kui ma tavaliselt peale kinos käimist veel muljetan ja räägin, et oh see koht oli hea! ja nii ägedalt ütles seda ja toda. Siis see film ei tekitanud head emotsiooni. Istusin tuimalt autosse, küsisin Kaarlilt, et noh, mis arvad ning mõtlesin, et tahaks ära koju magama minna.

Treiler oli palju põnevam ja lubas rohkem, kui film pakkuda suutis. Aga eks ta teaserina olegi mõeldud, et inimesed üldse vaatama läheksid.

Hinne: Hindan 5 tärni süsteemis
 Seekord tulevad hädised ★★
Need tärnid on ka suuresti ainult sellepärast, et "50 halli varjundit" põhjal tehtud ja mõne üksiku itsitamismomendi eest.
Kui ma väga õel tahaks olla siis annaksin ainult 1 tärnikese, sest ma raiskasin oma viimased kinkekaardid SELLISELE filmile?!

Palun ärge rohkem selliseid filme tehke ja näidake! :)
Foto: SIITKommentaare ei ole:

Postita kommentaar