Lehed

neljapäev, 7. aprill 2016

Sünnipäevalaps Kaarel

Kaarlil oli eile sünnipäev. Juhuuuu!!!  😊

Plaanisin eelneval õhtul, et ärkan hommikul varem üles, otsin kingitused välja ning laulan sünnipäevalaulu. Hommikul aga selgus, et ma olin unustanud äratuse panna ning Kaarel juba tosserdas köögis. Niiiii raske oli maast lahti saada, pole harjunud nii vara ärkama. Aga lohistasin end ikka üles, võtsin sahtlist kommikarbi ja vahuveinipudeli ning läksin lauldes kööki. Kingituse tahtsin õhtul anda, et siis näha reaktsiooni, mitte unist nägu vastu vaatamas. 😊
Saatsin kallide ja musidega ära tööle ning ise tukkusin veel natukene.

Õhtuks plaanisin romantilist õhtusööki nagu meil juba kombeks saanud on. Nuputasin päeval, et mida head süüa valmistada. Lõpuks otsustasin, et valmistan ahjus pardiliha, kartuleid ja tomati-kurgi-avokaado salati, aga tahtsin natuke fäänsimaid kartuleid teha nagu ühest videost nägin. Et ajad kooritud karuli tervenisti grilltiku otsa ning lõikad keeru sisse. Nagu spiraal peaks jääma. Lõikad ära ja tõmbad pulgale laiali.
Selgus, et see polegi nii kerge nagu videot vaadates tundub, aga valmis ma nad sain!


Katsin laua, panin küünlad põlema ja söök ahjus ootasin Kaarlit koju.
Kui Kaarel koju jõudis, siis ta toimetas natukene siin ning sättisime end õhtut nautima.

Enne lauda istumist andsin talle kingituse üle.
Oh, see kingituse valik oli nii raske. Ta ei taha kunagi mitte midagi, et kõik asjad on olemas. Tal pole ka ühtegi sellist hobi, et kingiks sinna juurde midagi. Näen, et tal otseselt midagi vaja pole ka, riideid-lõhnu kingitud juba küll. Iga tähtpäev käi ja küsi, et kas sa tahad midagi ja pakun variante. Kehitab õlgu.
Otsustasin, et kuna ta ühtegi asja ei taha, siis jätkan elamuskingituste kinkimist. See on midagi, mis jääb meelde, on äge  ning ise ta ei ostaks endale.

Kui tal juubel oli, siis olin samamoodi hädas. Aksessuaare ta ei kanna, et oleks ostnud mõne kalli graveeringuga kella või sõrmuse, aga no ta ei kanna. Tööriistu ei pea ma õigeks sünnipäevaks kinkida. Jah, elementaarne ja vajalik asi, kuid kas nüüd õige asi on sünnipäevaks. Meesterahvale ilmselt pakub rõõmu küll, kui on ammu tahtnud, aga ma jällegi ei tea, et ta millegi järgi väga igatseks. Ses suhtes on raske, et kui ta midagi tahab või vaja on, siis ta läheb ja kohe ostab.
Siis tegingi juubeliks suurema elamuskingituse - Dinner In The Sky.
Dinner in the Sky on unikaalne projekt, mis on tuntust kogunud üle maailma. Taaskord on võimalus seda taevalikku elamust kogeda ka Eestis!
Võtke osa enneolematult elegantsest ja võluvast gurmeereisist ning saage selle käigus unustamatu elamus! Kujutage ette –– neljakäiguline õhtusöök 50 m kõrgusel, mille valmistavad Teie jaoks maailma juhtivad kokad, ja kogu Tallinna linnapanoraam justkui Teie peopesal!
Pakkumine sisaldab järgmist:
• 60 minutit kestev tõus 50 m kõrgusele
• neljakäiguline õhtusöök, mis serveeritakse päeva koka poolt isiklikult
• aperatiiv
• klaas veini ning digestiiv

See oli ikka päris vinge. Enne tõste algust istusime telgis ja jõime šampust - kogusime julgust. Ringi keerlevale toolile kinnitati rihmadega, veel viimased ettevalmistused ja kontrollid ning tundsime, kuidas alus tänavakividelt tõusis. Kui alguses oli natukene hirmutav, alla ei julgenud vaadata ning tuul kõigutas kergelt alust. Meid tõsteti 45 meetrini, sest ülevalpool oli suurem tuul.
Mõnus 4-käiguline õhtusöök, tuulega kahvlilt ära lendav maitseroheline 😊, lõbusad teenindajad, ilus vaade linnale ja merele.
Nii maitseelamus, kui ka tõste olid väga ägedad ning mõnus adrenaliin seal taevas kõlkudes. 😊Hmmm.. Pidin hoopis sellest kingist rääkima ju. Igatahes...
Uurisin ja puurisin pakutavaid elamuskingitusi ja kaalusin mitme erineva variandi vahel, et milline valida ning tadaaa.. Paraplaaniga saadan lendama!
Nüüd on millalgi Raplasse minek ning kallike saab lendama minna. 😊

"Kui Sa juba nagunii mõtled, siis mõtle suurelt. Palju õnne, kallis Kaarel! MAS!"

Kallistasin - musitasin ja andsin karbi talle kätte.
Vaatas mind kavalalt, tegi karbi lahti ning asus lugema. Lugemise ajal muheles kergelt, tõstis pea ning näol oli kõrvuni naeratus. 😁

 Ühesõnaga läks asja ette, sünnipäevalapse siiras rõõm ütles kõik.

Istusime lauda ning veetsime väga mõnusa õhtu kahekesi.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar