Lehed

esmaspäev, 4. detsember 2017

Blogmas #3

3. detsembri akna alt koorus välja teema: Jõulufilmid.

Nagu ma oma Blogmas #1 postituses kirjutasin, siis olen ma suuuuuur jõulufänn. Sellega käivad kaasas ka muidugi jõulufilmid. Küll pean ma aga tõdema, et nende aastate jooksul, kui ma jõule suurelt fännanud olen - sest see pole alati nii olnud, pole ma just väga tihti eraldi filme alla tirinud või plaate laenutanud, pigem vaadanud neid, mis telekas näidatakse.
Järjestus suvaline, kuidas meelde tulevad.

1. "Home Alone" kõiki osi näinud ja korduvalt. Praegugi istun neljapäeviti teleka ette, et jälle ühte osa vaadata. Kuigi korduvalt nähtud, siis endiselt on kohti, mis ajavad naerma ja hirnun nagu hobune. 😁
2. "Die Hard" see on ka meie telemaastikul tituleeritud jõulufilmiks, sest raudpolt igal jõulupühal seda näidatakse. Noh, midagi on seal jõuludega ka pistmist, aga.. Korra elus kõiki osi vast näinud ka.
3." Elf" Kui sa pole veel super elevil jõuludest, siis seda filmi vaadates muutub see.
4. "Love, actually" Love actually is all around. Armastuslood jõulude ajal, millest üks on südantsoojendavam, kui teine ning naerad ja nutad koos nendega.
5. "The Santa Claus" osa 1, 2 ja 3. Jõuluvana seiklused.
6. "The Polar Express" Lasteraamatu põhjal tehtud film, kus üks poiss satub ööl enne jõule maagilisele rongile, mis viib Põhjapoolusele ning film näitab, mis muudab jõulud nii eriliseks.
7. "Bad Santa" jõulukomöödia kaubanduskeskuse jõuluvanast, kes just kõige parem jõuluvana pole ning tekitab rohkem pahandust ja pikendab halbade laste nimekirja.
8. "The Holiday" pühadeaegne majadevahetus kahe armastuses pettunud naise vahel, kus uues keskkonnas kohanemisele aitab kaasa uus romantilise suhe.
9. "Dr. Seuss: How The Grinch Stole Christmas" Grinch vihkab jõule, täiega vihkab ning lubab jõulud ära varastada. Kuigi väljastpoolt on ta tõrjumise tõttu paha poiss, siis sisemuses peitub suure südamega tegelane. Üks väike tüdruk võtab ette teekonna, et see Grinchi sees olev headus üles leida, maksku mis maksab.
10. "Four Christmases" Iga-aastane kohustuslik jõulutrall oma peredega, mida kumbki pool paarist ei naudi, kuid pühade ajal juhtub imesid..

See nimekiri võiks aina edasi minna, milliseid filme olen ma vaadanud, nautinud ja võiks uuestigi vaadata. Igaüks neist omamoodi südantsoojendav ja jõulutunnet tekitav.


Millised jõulufilmid on Teie lemmikud, mida ikka ja jälle vaadata võiks?Foto: SIIT


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar