pühapäev, 24. mai 2015

Eurovisiooni laupäev!

Pidime täna minema Nõo ligidale Ecu talli ratsavõistlusi vaatama. Egle hobune Okasroosike pidi ka osalema ning tahtsin vaatama ja pildistama minna. Pärast võistlusi pidime sealt edasi Elva külje alla minu nänni ja taadu juurde appi puid laduma minema. Aga hommikul ärkasin väga halva enesetundega ning ei suutnud kuidas end püsti vedada. Viimased kaks päeva palavik olnud ning suht laip olla olnud. Kaarlil on ka nohu ning enesetunne pole samuti tänu sellele kiita. Andsin Eglele teada, et me pole väga rivis ning lähme mõni teine kord võistlusi vaatama.
Mõtlesin, et kui pikutab natukene veel, siis hakkab parem ning maale ikka lähme appi. Aga peale lõunat veendusime, et meist pole ikka asja ning ütlesin emale, et meie oleme täna rivist väljas ning tuleme teine kord appi. Puid seal terve hunnik ning jätkub neid ka veel meile ladumiseks.
Seega oligi kuni õhtuni voodis olemise päev. Niisama pikutasime, tegime lõunauinakut ja oli lihtsalt hea voodis olla. Väga laisad! :)
Kui lõpuks õhtul millalgi tühi kõht voodist välja ajas, siis küpsetasime pannkooke. Ikkagi laupäev, polnud väga ammu pannkooke söönud. Mis sest, et juba õhtu käes. :)


Õhtul olime eurovisiooni lainel ning õgisime rämpstoitu. Kohe väga vaja oli McDonaldsis käia ju ja neid burkse süüa! Not!
Me polnud ühtegi poolfinaali näinud, seega polnud õrna aimugi mis maad või mis laulud finaalis osalevad. Aga kuna Eesti sai edasi, siis tahtsin ikka vaadata. See juba väga suur võit, et me finaali saime!
Minu lemmikud olid Rootsi, Itaalia, Serbia, Sloveenia, Gruusia,  Austraalia, otseloomulikult Eesti. Kuigi raadiojaamad on selleni ära leierdanud.
Lisaks elasin Küprosele kaasa. Elasin seal ju napid 7 kuud ning väga ilus riik on ja ülisõbralikud inimesed!

Austria laul jäi minu jaoks lahjaks. Jah, sõnum oli ilus, mida üritati edastada. Tõeline sõprus on kadumas! Aga eelmise aasta laul oli kordades parem.
Venemaa laul meenutas mulle natukene multika "Kodu" soundtracki mida Lopez laulab. Kui aus olla, siis võttis kõhedaks küll, kui Venemaa etteotsa trügis, et no nüüd võidavadki ära. Oi ei!
Aru ei saa, mis selles Läti laulus oli, et selline menu oli ning meist mööda pani. Uskumatu!
Aga olime siiski top 10 seas, nii et väga tublid olid Stig ja Elina!

Meeldis, et Rootsi võitis. Laul oli hea, animatsioon äge ning poiss ka väga ponks! :)


Head ööd! ;)Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar