reede, 1. mai 2015

Miks blogi?

Kõigepealt - blogis kirjutan mina, Kadi. Kaarel pole eriline kirjamees, aga mine tea, ehk võtab ühel päeval kätte ja paneb ka oma mõtted kirja. :)

Aga eelkõige hakkasime blogi pidama sellepärast, et minul on plaanis koguda kõik meie lood kaante vahele. Meisterdasin selle tarbeks ise kõvade kaantega märkmik-raamatu. Sinna tulebki meie lugu, päris algusest peale, koos igasuguse nänniga.
Õigemini sai blogi alguse sellest, et mina ütlesin, et hakkan blogi pidama, et kas tohin meie elust avalikult kirjutada. Tähelepanu ja lugejate arv pole eesmärk, aga kui juba kirjutada, siis miks mitte avalikult..
Seni kuni sinna kaante vahele midagi jõuab, siis on hea, kui kuskile saab kirja pandud tegemised värskete emotsioonidega. Tahaks kirjutada kõik suuremad sündmused ja tegemised ning pärast on raske meenutada kuidas täpselt oli või  millised tunded tegelikult valdasid.
Usun, et sellest saab üks mõnus raamatukene, mida on hea aastaid hiljem lugeda ning meenutada. Miks mitte ka lastel, et kuidas nende vanemate armastus alguse sai ning mida nad koos korda on saatnud. :)
Ja ka need inimesed, kes meie blogi loevad, loodan, et viidate siin meeldivalt aega ning tulete ka tagasi. :)

Kadi ja Kaarel

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar