teisipäev, 19. mai 2015

Piletid.

Juhuuu, täna said siis ostetud Iirimaale minekuks piletid. Juba pikka aega plaaninud, et sügisel võtame selle reisi ette, aga veel mõni aeg tagasi oli küsimärgi all, et kas üldse lähemegi. Nüüd on piletid ostetud ja minek kindel.
Nende piletite ostmis looga kaasnes küll ka suur draama, aga eks näis mis septembris saab. Ma küll tegin suurt draamat, et mina ei lähe kuskile ja blabla. Kuigi ma ikka väga tahaksin minna... Olin väga õhinas selle reisi pärast. Pole kunagi Iirimaal käinud, juba otsisin igasuguseid kohti, kuhu tahaks minna. Lisaks ostsin endale aasta alguses uue objektiivi, nö turistiobje, et toruga on natukene rohkem võimalusi. Ja mis peamine, me pole koos kuskil reisimas käinud! Noh, Rootsi kruiisil käisime, aga see ei lähe arvesse. :)
Aga et miks Iirimaa üldse?
Tegelikult on nii, et Kaarlil on õde Iirimaal ning ta on sinna külla kutsunud. Lisaks lõpetab ta sügisel ning sellepärast ka sai selline aeg valitud millal minna. Mõtlesime, et kui lõpetamise ajaks ei saa minna, siis külla lähme ikka ja ringi kolama. Muidugi sai otsustavaks ka see, et Kaarel ei saa suvel puhkust ning sügis oleks ainuke variant.
Nüüd on mida oodata ja mille nimel töötada - Iirimaale shoppama ja turiste mängima! :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar