neljapäev, 7. mai 2015

Vihmane päev

Täna oli vihmane ilm ning tuli päeva toas veeta. Õhtul jäi vihm järgi ning otsustasime jalutama minna. Päev toas väsitab ära ning peale vihm on väga mõnus õhk väljas. Mõnus jahe ning väike uduvinegi oli.
Jalutasime tavapärastel radadel, jalad said üpris kähku märjaks.
Ligidal oleval tiigil oli luik, keda olin ka varem kaaslasega märganud. Seekord oli ta üksi ning hõõrus kaelas olevat paksemat rõngast. Polegi varem näinud, et luiged nii rõngastatud on. Muidu luik nagu luik ikka, aga nokk oli tal oranzikat värvi. Pole varem sellist näinudki.
Läksime tagasi koju ning tahtsin, et Kaarel mu autoga tagasi viiks, et saaksin pilti teha. Vahepeal oli hämaramaks ja udusemaks läinud. Sellistes tingimustes oli ilma statiivita päris keeruline pilti teha. Enamus pildid olid udused ja mitu luike oli pildil. Midagi sain, aga ei midagi erilist. Klõpsisin veel muid asju ka, Kaarel seisis ja ootas, et lähme juba kojuuu! :D
Nüüd pean valges tagasi minema ja lootma, et luik on ka kohal ning saab parema pildi. Aga tundub, et tegemist on laululuigega. Peale punase nokaga luige pole kunagi teisi näinudki.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar