esmaspäev, 22. juuni 2015

Jaanipäev vol 1 - Varbusel

Täna oli jaanituli Varbuse Muusikamõisa hoovil. Peaesineja oli Curly String´s ning soojendas ROBIROHI (esmakordselt kuulsin sellist nime).
Selle puhul pandi ka kokku jaaniku laulukoor, aga meie otsustasime, et pole nii tähtis see ühislaulmine. Pealegi pidi kaks tundi varem seal kohal olema siis. Loobusime, et läheme parem naudime kontserdit. Hiljem selgus, et ainult ühe laulu laulsid publiku ees ning pärast oli ühislaulmine lõkke ääres. See eelis oli ka muidugi, et sai VIP-ruumi. No mis seal ikka. Mõtlesin, et kuhu see Kaarel siis nii kauaks läheb, tüdineb ära selle kahe tunniga seal, et ei hakanud parem trügimagi sinna laulukoori. Koos lähme, siis koos ka oleme, ei jäta mehekest üksi. :)
Meil läks nii kaua aega sinna jõudmisega, et kell oli juba nii palju, et 15 minuti pärast pidi kontsert pihta hakkama. Pidin listis olema, et saab tasuta sisse koori laulja, aga lõpuks maksime ikkagi minu eest ka sõbrapileti hinda. Ega see just ei tapa. :)
Kohale jõudsime siis selgus, et igaüks pidi kaasa võtma endale istumiseks teki või tooli. Meil oli see kõrvust mööda läinud. Kuna sõbranna oli oma mehega juba varem kohal, siis nad olid ühe pika tooli saanud võtta endale, me saime ka sinna tagumikud maha panna. :)
Rahvast oli päris palju, terve lavaesine oli tekikesi ja toolikesi täis.

Õhtu oli väga mõnus. Hea muusika, ilus ümbrus, jaanituli, kõht sai ka täis Metsarestoranis pakutavast heast paremast. Mida sa hing veel tahad. :)
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar