teisipäev, 16. juuni 2015

Juhuuu! Võitsin! :)

Jälgin http://www.merlinsaretok.blogspot.com/ blogi. Tegeleb ta seal usinasti oma kaalulangetusega. Mingil hetkel pani ta üles postituse, kuidas ta jalatõsteid teeb üle tabureti virna ning esitas ka väljakutse, kaks nädalat teha jalatõsteid ning saata oma lugu. Ma lugesin selle postituse läbi, mõtlesin et proovin ka neid jalatõsteid. Otseselt ma väljakutses osaleda ei plaaninud, lihtsalt tahtsin proovida, kas on tulemusi, sest kintsu siseküljelt on päris raske pekki maha saada. :)
Hakkasin siis ka neid harjutusi tegema. Algul murdsin pead, et üle mille ma neid jalgu siis tõstan - taburette mul kodus pole. Võtsin pesukorvi, et paras kõrgus vehkida. Päris regulaarselt ma neid harjutusi ei teinud, tuli ikka luusipäevi ka vahele. Algul oli päris raske, jalad väsisid - pole ju selliseid kõrguseid nad ammu näinud. :) Eks seda massi on ka, mida vaja kaasa tarida, et üle pesukorvi saaks jala. Kui rohkem tegin, seda lihtsamaks läks ning olin väga rõõmus, et suutsin järjest teha mitu tõstet.
Kui mõned päevad vahet oli, siis oli nagu jälle otsast peale alustamine.
Mõõtude poolest vist vähenenud pole kints, unustasin õigel ajal mõõta, küll tundub paremas toonuses. Nahk tundub kuidagi parem olevat ning pole nii palju tsellut enam, kuigi mul seda väga palju pole olnudki. :)
Väljakutse lõppemis aeg mul meeles polnud ja ega polnud see väljakutsegi enam meeles. Pühapäeva (14) öösel Merlini blogi lugedes märkasin, et täna saigi läbi ning valib võitjad. Ma mõtlesin, et jätan ka oma kommentaari postituse alla, lihtsalt annan märku, et veel oli üks inimene, kes tema postituse põhjal harjutust tegema hakkas.
Täna nägin, et ta oli teinud postituse võitja kohta ning kiikasin ka. Suur oli minu üllatus, kui leidsin enda nime ka sealt postitusest. Nimelt sain lohutusauhinna - veepudeli ja proteiinibatoonikesi.
Seda poleks ma küll osanud oodata. Ma olin nii õnnelik, et plaksutasin käsi kokku. Ma pole veel midagi nii võitnud internetis. Nii äge! Nii palju rõõmu ühest väiksest asjast. :)
Aitäh, aitäh, aitääääh! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar