laupäev, 20. juuni 2015

Töine laupäev

Hommikul ärkasime 8 ajal üles, et kella 10ks jõuaks maale. Helistasin veel emale üle, et mis saab. Meil Tartus vihma sadas ja ei paistnud ka lõppu tulevat. Ema arvas, et me ei tuleks praegu, et ta läheb maale ja vaatab, mis seal ilm on ja siis helistab.
Kella 12ks jõudsime siis maale. Linnas oli ka sadu järgi jäänud, aga vahepeal tibutas ikka. Maal oli ilus ilm, isegi päikest näitas natukene. Vahetasime riided ning läksime tööle.
Majas oli suurpuhastus ning meie kolmekesi ladusime pliitipuid. Miiiks need pliitipuud nii lühikesed peavad olema. Ahjupuid polnud eelmine kord pooltki nii palju või siis ainult tundus.
Vahepeal hakkas vihma sadama ning istusime räästa all ja jõime siidrit/õlut. Peale pikka padukat, tuli päike välja ning saime puid edasi laduda.
Puuriida seest leidsime linnupesa, pesa kukkus ümber ning kaks muna läksid katki. Kaks linnukest läksid taevasse. Kuigi ülejäänute ellu jäämine on ka küsitav.
Sai ikka mitukümmend korda edasi-tagasi kärutatud enne, kui kuhi otsa sai. Nelja tunni pärast jõudsime finišisse. Teeme nii, et järgmine aasta jätame tellimata puud. :D
Koristasin veel sauna eesruumi ära, parajad tolmurull olin pärast. Aga ilusam sai küll ja kõvasti rohkem ruumi. Nüüd võiks see nii jääda ka.
Kuna sauna kohe ei saanud, siis läksin rohisin natukene. Hakkasin lõpetama, kui taat juba tuli, et jäta nüüd järgi ja minge sauna! Alati nii kiire selle sauna minekuga, juba siis aetakse sauna, kui alles 55 kraadi on. Saunas olime, siis hakkas uuesti vihma sadama.
Päeval ei söönud midagi ning see hakkas mõjuma. Halb oli olla ja pea käis ringi. Harjunud nüüd ju rohkemate söögikordadega.
Peale sauna sõin ühe proteiinibatooni ära, et saab natukene parem, enne kui süüa saab. Auhinnaks saadud Nutriless proteiinibatoonid olid niii head! Mõnel päeval lähen vaatan, kas leian ka kuskilt poest neid.
Peale sööki tulime ruttu koju, sest mul on täna vaja pildid ära tellida ning täna kukub tähtaeg. Loodan, et kui kell kukub südaöösse, siis ei saa kehtivus läbi. Täitsa jama küll, kui nii on.
Üritan pitidega ühele poole saada ning lähen ära tuttu. Eilne öö oli natukene lühike ning pealegi homme peab jälle hommikul vara ärkama. Nüüd saab mitu päeva puhata, lähen alles 25ndal tööle, kuigi mitu päeva on juba praktiliselt ära planeeritud. Ja siis muidugi jaanipäev, kuigi erilisi plaane ei ole.
 Aga sellest, mida pühapäevasel päeval teen, et nii vara tõusta tuleb, räägin juba homme. :)


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar