neljapäev, 11. juuni 2015

You make my heart go boom-boom ehk kaks ja pool aastat!

Tähistasime täna jälle MEIE päeva! Seekord ei koogitanud, vaid täitsime väikse pidulaua suveajale kohaselt vitamiinirikka puuviljaga - arbuus ja maasikad. Mmm, esimesed maasikad!
Ma iga kuu ahhetan, et issand, juba nii kaua oleme koos olnud! :) Ongi ju kaua, samas nagu alles eile..
Praegune suhe on minu pikim igatepidi - pikim suhtes ja kooselus oldud aeg.

Ma vahel olen mõelnud, et kuidas varasemad suhted on kiire ja vahel ka väga inetu lõpu saanud. Mõtlen, et praegu ei nähta enam vaeva ja mis on katki, see on lihtsam ära visata, kui parandada. Jah, olen seda isegi teinud.
Enne Kaarlit ei suutnud ma uskudagi, et suudaksin kellegagi koos olla 10 või rohkemgi aastaid. Tundus kuidagi ebareaalne, sest senised suhted olid üpris kiiresti lõppenud ning tunne oli selline, et võta üht ja viska teist, enam paremaks minna ei saa tõesti! Et paras s*tamagnet.  Tagantjärgi vaadates oli muidugi ka väga palju rumalust, suhted olid ennasthävitavad nagu kahest otsast süüdatud säraküünlad. Pärast särina lõppemist polnud enesekindlusest raasugi alles jäänud ja veensin end, et ju polegi ette nähtud, mul on üksi ka hea!
Vaatasin oma nänni ja taadut viis aastat tagasi, kui neil oli kuldpulmad ning mõtlesin, et mina suren küll enne maha, kui näen sellist numbrit kellegagi koos oldud aega! Sel suvel on neil smaragdpulmad ehk 55 aastat abielu! Uskumatu! Teeme ka järgi? :) See oli vihje. ;)

Aga siin me oleme, juba varsti tiksub kolmas aastaring täis ning erilist vaeva nagu ei peagi nägema, et meie suhe toimiks. Kuidagi nii loomulik on kõik. Jah, eks vahel tuleb ikka madinaid ette ning vaja neid lappida, aga üldiselt on meil väga harmooniline ja armastav suhe. Ei möödu päevagi, kui me teineteisele armastust ei avaldaks. See on väga tähtis, et teine teaks, mida sa tunned ning igapäevane "Ma armastan Sind!" ütlemine annab hea enesetunde mõlemale ning see on väike aga samas väga tähtis asi, mida oma suhte jaoks teha saad.
Kõik töötab nagu kellavärk ja kui hakkab kriuksuma, siis õlitame!

MAS! ♥


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar