Lehed

Meist

Meie oleme Kadi ja Kaarel. 💑 JA Dixie! 🐶
Tuttavad oleme alates 2012. aasta novembrist ning sama aasta detsembris hakkasime "käima". Üpris varsti panime ka leivad ühte kappi ehk siis 2013 aasta märtsist - mis seal ikka venitada - näeb kohe ära, kas sobime või mitte!
2017. aasta augustis sai meie pere ühe väikese karvakera võrra rikkamaks - ulakas yorkietüdruk Dixie.

Kolme peale kokku võime varsti pidada soliidset kuuekümne viiendat juubelit. Kaks meist on veel noored ja ilusad, kolmas lihtsalt ilus - otsustage ise, kes-mis on. 😊
Mina naudin fotograafiat, küpsetamist, kirjutamist, käsitööd ja metsas kolamist - patareid saavad mõnusalt täis laetud.
Kaarel on kalamees - kui aega saab. Huvitub ajaloost ja dokumentaalfilmide vaatamisest, meeldib talle alati millegi kallal nokitseda, on muidu tubli ja töökas ning üks väga tark mees.
Ühiselt avastame Eestimaa põnevaid kohti, käime matkamas, fänname kanuutamist, oleme suured filmisõbrad, veedame kvaliteetaega kahekesi ning teeme ka natukene sporti.
Nüüdsest on peres ka pesamuna - ulakas koeraplika Dixie, kes toob päevadesse veelgi rohkem rõõmu.

Askeldame heade mõtete linnas.

1. november 2012 oli see pöördeline päev, mil sai alguse meie lugu ning see kestab siiamaani. 😍💕 Iga koosveedetud hetk on oluline ning väärtustame neid väga. Üritame võimalikult palju tegevust leida, et elu ei muutuks igavaks ja rutiinseks. Neid hetki soovimegi teiega jagada.
Toredat lugemist!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar